Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od začátku září jsem bohužel neměla přístup na net, takže neprobíhala aktualizace stráneček. Toto je již vyřešeno, ale zpětně se mi nechce rozepisovat se o každé akci, bo si už skoro nic nepamatuji :-)))

Takže jenom stručně:

absolvovali jsme se Šipem a Beliškou několik agi závodů, na kterých se nám dařilo tak, že střídavě oba stávali na bedně. Šip už si dokonce splnil obhajobu A3 karty na další rok, Beliška bohužel ještě stále nee, chybí nám poslední zkouška. Honíme ji kde se dá, ale nedaří se, nedaří se....

V půlce září jsme se zúčastnili MR agi v Žamberku. Byla to povedená akce, obzvláště když se mi konečně podařilo v obou kolech jednotlivců doběhnout až do cíle bez disku. Šip sice v sobotu běhal pomaleji, než jsem u něho zvyklá (máme teď nějaké psychické problémy, které potřebují čas, aby zapomněl na mé nevhodné chování k němu na závodech), ale i tak to stačilo na 10.místo v jumpu, Beliška o malinko později 12. tamtéž. Druhý den v openu Beliška trošičku zklamala, když nedokázala sama naběhnout na kladinu, takže s jedním odmítnutím celkově 9.místo na MR. Šip neváhal, doběhl v tomto běhu na 3.místě a na stejném 3.místě se umístil i celkově!!! Konečně se nám to zadařilo. Beliška podržela svými výkony i své družstvo, bohužel ostatní stídavě nedobíhali, takže dis. Šip se v sobotní openu družstev disknul (vůbec neběžel -- ach ta psychika, sypu si popel na hlavu), ale v neděli zabojoval a doběhl. OPstatní nás podrželi, ale na bědnu to nestačilo, skončili jsme na 8.-mém místě.

V půvce října pro změnu Bertík bojoval na národce v Brně o svlj poslední CAJC na Junior šampiona ČR. Titul vybojoval a k němu návdavkem ještě i BOB, i když jsme se s majitelem Evelínky domluvili jinak. No, rozhodčího jsme neovlivňovali :-)

Nejnovější přírůstek do smečky - Cziko - se chová jako správné miminko. Lidičky miluje, zatím nemá žádné bojínkové úlety a běhá, no, jako kůzle. Poskakuje a vyhazuje  svoje tělíčko na dlouhých nožkách a raduje se ze života. Pevně věřím, že bude zdravý jako řepa a za rok z něho bude nadějný agiliťák.

Bertík trénuje agility. Jde mu to dost dobře, ale se mnou je to opět slabší :-) Včera na tréninku mu sepl v hlavě slalom na pravou ruku, a dokonce i náběh do slalomu. Dělá velké pokroky a 28.10. se zúčastníme našich klubových závodů v kategorii učňů. Na oficiálky se ještě nechystáme, neumíme zónovky, v tom na něho nespěchám.

Čaky je již opět v pořádku. Sice netrénujeme, ale na konci zimy to zase zkusíme. Nebudu již na ni spěchat, aby se jí ta noha zase znovu nevrátila.

Buršík je doma, nudí se a vymýšlí kraviny. Zájemce pro něho nehledám, nechávám to plynout. On je totiž miláček, i když poněkud svérázný :-)

Prckové (šiperky i teriérky) si užívají tepla domova (hlavně postele) a občasných procházek. Obzváště se všem líbí ma zahradě, kde mi pomáhají se sklizní jablek a rytím záhonků :-)))

Tak to je snad vše a teď se budeme chystat s Bertíkem na MVP České Budějovice, kde vstoupíme do kategorie dospělců a budeme bojovat o prvního CACIBa.