Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlechov 27.9.08

29. 9. 2008

V sobotu jsme si udělali výlet k Uherskému Hradišti - do Zlechova, kde jsme opět závodili. Tentokrát to byla pánská jízda, neboť Čaky v nejlepším hárání zůstala doma, a tak se zúčastnili pouze Šip a Klifík a taky jako obvykle Buršík.

Počasí vyšlo, bylo hezky, i když většinu dne poněkud chladněji, ale oproti Větřkovicím jsme si to počasí opravdu náramně užívali.

Ranní jump se nám vydařil, Šip i Klifík běželi čistě, Šip skončil 3., Klifík 6., což mi udělalo radost zvláště u Klifíka, neboť jsem nevěřila, že něco doběhneme.

Posléze Klifík zdolal čistě svoji druhou dvojkovou zkoušku na prvním místě, a tím jsme měli úspěchl vyčerpáno.

Šip se mi občas odpojil z vedení a ani zkoušku, ani open jsme nedoběhli. Klifík open sice nakonec doběhl, ale po odmítnutí na třetí překážce jsem ho zabrzdila a poněkud mu vynadala, neboť neustále čuchal a čuchal, následně jsme ještě vyrobili ještě jednu chybku ve slalomu (náběh stylem 1. a třetí tyčka). Přesto pokud by se soustředil od začátku, byl by to velice pěkný běh.

Buršík se opět samovolně socializoval mezi lidmi, pohonil se s kamarádkou kavalírkou Elí a pochodil na vyhlášení mezi lidičkami a psíkmi.

Ve velké pohodě jsme se ještě za světla stihli vrátit domů, i když po ranní Buršíkově nevolnosti na kroutivé objížďce jsme to raději vzali nahoru na Vyškov po delší, ale zato lepší cestě.