Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní přebor Třebíč 11/07

13. 11. 2007

V tom samém smutném víkendu, kdy nás navždy opustil Kimášek, jsme s Šipečekem a Beliškou zápasili s nástrahami prvního závodu Zimního přeboru v Třebíči.

Doopravdy zápasili, neboť Beliška doběhla pouze jeden jediný běh ze šesti a Šipeček jich sice doběhl víc, nicméně žádný čistě, ať už pro moji špatnou navigaci, či pro údajně skočené zóny, které jsem hlídala a které mnozí z nás viděli jako poctivě sešlapané. Opět se mi potvrzuje, že ač je Třebíč pro mě blízko a beru to jako možnost zimního tréninku, bude lepší nejezdit tam, neboť slalomová fobie, která zde Šipa trápí již třetí sezónu, postihla už  i Belišku.

Přijde mi to líto, nějak nemůžu psům vysvětlit, že slalom mají dělat pomaleji, než jsou zvyklí, jenom kvůli tomu, že jim to ujíždí (nejprve to bylo na izolepě, kterou byl slalom přikurtován k podkladu, teď je to prozměnu na slalomových packách, které jsou nešťastně umístěny přímo tak, že malý pes na ně doskočí mezi tyčkami).

To však zcela neomlouvá naše hrůzné výkony, které jsme tu předvedli a jsem zcela ráda, že jsem Šipa odhlásila z prosincového TopCupu tamtéž.

No, ještě uvidím, jak se nám bude běhat začátkem prosince v hale v Hradci Králové a podle toho se zařídím dále.