Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční beránek Třebíč 24.3.08

25. 3. 2008

Hned po nečekaně vydařeném víkendu v Praze, na velikonoční pondělí, jsem vyrazila na další agi závody do Třebíče.

Spolu se Šipem a Klifíkem jsem si užívala volného pondělku jak jen to šlo.

V úvodním openu jsme byli úspěšní. Šip ho vyhrál s ohromným náskokem 8 sekund před druhým v pořadí, Klifík skončil 12. se 10 trestnými body. Běžel jako střela, ovšem poněkud neřízená a toto mu vydrželo až do konce závodů.

Ve zkoušce SA2 se mi též nepovedlo zcela Klifíka ukočírovat, získali jsme zde jedno odmítnutí za oběhnutou skočku, nicméně naše první dvojková zkouška na výborně byla naše (ještě 3 a můžeme na mistrovství republiky :-D)

Trojkové zkoušky byla velmi, ale velmi běhavé, a protože Šip má obhájeno, rozhodla jsem se vyzkoušet si takový lehký freestyle. První část vyšla dobře, ovšem potom jsme získali odmítnutí za přílišné stažení z oblouku a nakonec byl Šip tak free, že z toho bylo druhé odmítnutí a následný dis. Ale běžel jako ďábel a kdybychom to lépe nacvičili, určitě by šlo takto běhat.

Závěrečný jump byl velice pěkný. Klifíkovi se málem kouřilo od tlapek, jak se snažil zvládnout pro něho klouzavý povrch a doběhl čistě na 5.místě. Šipeček to rozpálil v nejlepším čase smolíků, ovšem měli jsme trochu smůlu, spadla nám latěčka. I tak z toho bylo 9.místo a celkově 4.místo v součtu.

Byl to pro mě další povedený den, je to paráda, vidět své psy, jak je baví závodit a dávají do toho všechno.