Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smržovka 2009

14. 8. 2009

Pěkných 14 dní jsme strávili na agi táboře v Jizerských horách - ve Smržovce.

Našlapané auto s velkou částí smečky nás sotva uvezlo, ale i tak jsme si cestou ještě zajeli omrknout Buršíkovy polosourozence.

Celých 14 dní jsme honili kondičku i techniku se Šipem, Čaky, Klifíkem (Iva) a Beliškou (no tady se to moc nevyvedlo, vše bylo proti nám), taky Buršík a Bertík se tu pokoušeli o rovinky, tunýlky a slalomky.

Bertík udělal celkem výrazný pokrok, ba i občas se nám v té jeho rychlosti podařilo náhodně zatočit z rovinky. Buršík se snažil, ale moc nám to ještě nešlo.

Na konci tábora se konaly oficiální závody, a můžu říct - pomáhat s organizací, honit se jako pořadatel a k tomu běhat ještě se 2-3 psy, to už nikdy více!!!

Nejenže ani počasí nám nepřálo, občas pršelo tak, že se závdy musely přerušit, ale ta honička mezi stavěním parkuru, zapisováním, měřením, venčení, prohlídkami, běháním atd. to fakt byla docela síla. Síla taková, že se mi nedařilo ani se Šipem, jehož účastí v jumpech jsem si chtěla spravit náladu od vymýšlející Belišky a unavené zpomalené Čaky.

Ze všech 10 běhů jsem doběhla pouhý jediný běh, a to s Čaky a ještě shozenou laťkou. Zato jsem suverénně nasbírala nejvíc cen útěchy. 

No nic, 14 v Jizerkách je 14 dní v Jizerkách, aspoň jsme si odpočali od domova.