Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLCH Horka 13.12.08

22. 12. 2008

Pěknou sobotu jsme opět strávili na závodech v Horce - tentokrát pouze jednodenních.

Zúčastnila se osvědčená trojka ve složení Šip, Belis a Čaky, taky Klifík s Ivou a na sociš program byl přibrán Bertík (bez čertíka Buršíka). Cesta byla pohodová, takže jsme brzo poránu propluli bahnitou loukou a zakotvili přímo u haly.

Parkury byly pěkně běhavé, i když úvodní jump byl poněkud zrádný, z našich 4 závodniček ho doběhla pouze Čaky, neboť Šip asi špatně slyší, když na povel doprava běžel přímo a proskočil kruh mimo pořadí. Beliška byla celá vydivočená (ach ta její nestabilita výkonů) a běhala si, kam ji nohy nesly, a Klifík to vyřešil hned na počátku - hophopdisk :-). Čaky doběhla v čase, nicméně modelkovsky a skončila v první desítce závodníků.

Toto ráno jsem se rozhodla (Iva mi půjčila korunu, kterou jsem si hodila), že Čaky přesunu do LA2, neboť bych se s ní ráda zúčastnila na jaře kvalifikačního závodu na MS BO,které se koná v květnu v Roudnici nad Labem. Je to blízko, a přestože vím, že se nejspíš nekvalifikujeme, beru to jako výzvu a jeden z vrcholů nové sezóny.

Ve zkoušce Čaky nezklamala, modelkovsky s 1, 37 přes čas se umístila na 3. místě a tím splnila podmínky potřebné pro kvalifikaci.

Ve trojkách Beliška zase vyváděla, naštěstí mám Šipa, který ustál všechny zatáčky naprosto s přehledem a zkoušku vyhrál.

Poslední open jsme doběhli téměř všichni. Beliška s jednou chybkou, Šip pro změnu vyhrál (u nás je to buď anebo), Klifík čistě pátý a Čaky modelka zase v první desítce.

Byl to pěkně strávený den a už se těšíme na další díl.

Zpáteční cesta proběhla naprosto bez problémů a před sedmou večer jsme už byli zase v pořádku doma.