Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP Olomouc 13.1.08

14. 1. 2008

V neděli jsem pro změnu vyrazila sa malinou Čaky na národní výstavu do Olomouce.

Jely jsme hned brzo zrána, takže jsme krátce po zahájení přejímky dorazily do ještě volného pavilonu a umístily se u výsledkové tabule, což se později ukázalo jako praktické, neboť jako již tradičně byl pavilon G našlapaný do posledního volného místečka.

Čaky byla před umístěním u kruhu doslova mnou vyšiškována, protože jsme si asi půl hodiny hrály s nalezenou modřínovou šiškou a i po této době ji jen velice nerada opouštěla. Poté jsme měly dostatek času na očištění se od nánosů bahna, které bylo všude kolem a v klidu jsme očekávaly náš vstup na přehlídkové molo.

Čaky se opět předvedla jako téměř dokonalá modelka - nejprve zamodelila ve své třídě, kterou vyhrála a získala svého prvního českého CACe, posléze ještě snadněji získala Národního vítěze, když ve druhé dospělácké třídě nebyl CAC zadán a tak to bylo bez boje a nakonec se zalíbila paní rozhodčí natolik, že získala i titul BOB - vítěz plemene.

Takže máme doma blondýnku modelku několikanásobnou BOBku, což mě sice těší (ne že by nebylo příjemné vyhrát na výstavě, proto se tam jezdí, že), ale ještě raději bych, aby byla takto úspěšná i na sportovním poli.

Možnost předvést se na sportovním klání budeme mít hned za týden, kdy opět navštívíme další ze závodů agility v Třebíči.