Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Trenčín

28. 1. 2008

V sobotu 26.1.08 jsme se s RACE Bohemia Alké - Čaky zúčastnily MVP v Trenčíně.

Cesta proběhla v pohodě, nejprve jsme popojely naším fiátkem do Uh.Hradiště (to se Čaky moc líbilo a neustále se mi otírala svým sosákem o hlavu) a tam jsme přesedly k chovatelce Daniele a bráchovi Redovi (což už se Čaky líbilo o něco méně) a v pohodě jsme všichni dojeli na místo určení. V Trečíně padlo celkem jednoduché rozhodnutí zaparkovat mimo areál a ušetřit tím za parkovné, které jsme posléze propily v kávě.

Výstava byla dobře připravena (alespoň co se týká našeho kruhu), my jsme dorazily dostatečně brzo, abychom se nemuseli stresovat nedostatkem času, takže po vyvenčení a vyblbnutí psů jsme s poklidem očekávaly nástup do kruhu.

Jako první nastoupil brácha Red, sice při pohybu tajtrdlíkoval a štěkal, nicméně získal vytouženého CACe.

Čaky měla ve třídě dvě konkurentky, které s přehledem přemodelkovala a získala tak svého druhého slovenského CACe.

Při rozhodování o CACIBu již Red vzhledem ke své pidivelikosti a ještě tajtrdlíkování nemohl uspět, byl z toho Res.CACIB a tento titul, snad aby si nezáviděli, obdržela i Čaky, kterou zaslouženě porazila velice pěkná česká fena ze třídy šampionů.

Ale nám šlo pouze o CAC, takže jsme byli všichni spokojeni.

Po výstavě jsme ještě chvíli pochodily po stáncích, přihlásily jsme se na výstavu do Nitry, shlédly jsme posuzování jediné šiperky a šeltií a v klidu a pohodě jsme brzo odpoledne vyrazily na zpáteční cestu.

Cesta zpět proběhla také v naprosté pohodě, fiátka zaparkovaného u nádraží nikdo neukradl, takže jsme se dopravily ještě za světla domů s pocitem pěkně stráveného dne.