Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistr Ostrova 2009 28.10.09

2. 11. 2009

Sváteční středu jsme si opět užili agilitně. Jako každoročně se na našem cvičišti pořádal neoficiální závod " O mistra Ostrova 2009".

Po loňském úspěchu s Lonny jsem ji tentokrát nechala doma a do malého autíčka naložila Šipa, Klifa, Belišku pro Evičku a taky Bertíka do kategorie učňů.

Pro Bertíka to byla agilitní premiéra a podle toho jsem také byla nervózní. V prvním behu - tunelové hře se Bertík divil, kolik tunelů má proběhnout, a mezi nimi po mně nevěřícně pokukoval. Ale i tak běžel statečně a dotunelil si pro druhé místo.

V učňovských bězích běžel jako jediný oba běhy čistě, i když o fous ne nejrychleji a ve výsledku to stačilo na první titul: "Nejlepší učeň kat.medium"

V mazácích Bertíka statečně napodoboval Šip, který obsadil ve všech bězích stejná místa jako Bertík a kupodivu nám to stačilo na titul !Mistr Ostrova 2009 kat.small" !

Klifík se snažil co mohl, ale nohužel do našich běhů se vkrádaly chyby a taky jedna vícenásobná doskvalifikace :-).

Beliška s Evičkou boj o mistra vyřešila hned prvním během, když se diskla na poslední překážce. Škoda, neboť se mi na jejich běhy moc hezky koukalo. Evička má daleko rychlejší nohy než já a tak Beliška mohla běžet daleko rychleji, což se jim vymstilo v poslední stahovačce. Ale nevadí, dlouho se spolu neviděly, a aspoň si to obě užívaly¨.

Stejně jako my všichni přítomní. Počasí se náramně vydařilo, svítíčko slunilo, větříček tak akorát, ba i na krátké rukávy občas došlo, občerstvení výborné, prostě nádherně strávený svátek. Naše šéfová si to holt umí zařídit i tam nahoře :-)))