Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hopsinky 25.-26.10.08

29. 10. 2008

14 dní po výprasku v Chvalnově jsme opět pokoušeli štěstí, tentokrát v Hlučíně.Nabrala jsem smečku ve složení Čaky, Šip a Beliška pro mě, Klifíka pro Ivu a Buršíka jen tak a v sobotu ráno jsme vyrazili na cestu.

Počasí nám celkem přálo, sice byla dost zima, ale nepršelo, takže při dostatečném zateplení psů nám nebylo vůbec špatně.

Čaky celý víkend pokračovala ve svém ne zrovna nadšeném projevu, takže jsme dobíhaly s velkou časovou ztrátou na ostatní, i přesto jsme v neděli urvaly třetí místo v openu a ve zkoušce LA1.

Beliška běhala moc hezky, jenom moje vedení nebylo zcela ideální, takže občas doběhla s chybami, občas vůbec, ale v nedělním openu skončila též třetí, hned za Šipem.

Šip mi celý víkend dokazoval, že ještě stále nepatří do starého železa a nebýt toho, že v sobotní zkoušce jsme netrefili cílovou překážku, předvedli bychom 6 pěkných čistých běhů (až na jednu malou časovou ztrátu). Ale i tak běhal velice hezky, chuťově a na plynulých parkutech zahraničního rozhodčího mi dokonale vrátil chuť do závodění. Výsledkově stál mimo té sobotní zkoušky stále na bedně a podařilo se nám vyhrát dvoudenní součet.

Buršík pokračoval ve své samovolné socializaci mezi lidičkami, a tentokrát i mezi zvířaty, měl možnost obhlídnout kozy, koně, kačeny, slepice a jiné zvířectvo.

Po uspořádání všech cen v autě jsme v neděli již za tmy vyrazili na zpáteční cestu, abychom se v pondělí zrelaxovali před klubovými závody.