Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodonínská tlapka 15.3.08

17. 3. 2008

V sobotu jsme si vyjeli zazávodit do Hodonína. Počasí bylo super, takže cesta proběhla bez problémů.

V jezdecké hale byla větší zima než na sluníčku, takže své závodničky v poněkud nevhodném složení Lonny a Klifík v SA2 a Čaky v LA1 jsem ubytovala venku. Bylo jim tam podstatně lépe a byli ve větším klídku.

Vzhledem k tomu, že mimo nástrah tratí jsem bojovala ještě sama se svým nachlazením, nevedlo se nám nikterak slavně.

Lonny doběhla open a zkoušku vždy s jednou (samozřejmě mojí) chybou na 6.-místě a jump jsme nezvládli, bylo to na mě moc běhavé a Lonny opravdu běžela jako raketka :-)

Klifík nentokrát nedoběhl nic. Běhal sice nadšeně, nicméně na můj vkus až moc rychle :-), takže v openu neomylně zamířil přes mé výrazné protesty (ukazování opačnou rukou, nedávání najevo žádný náznak stáčení a tak) do špatné díry tunelu, ve zkoušce mi pro změnu do tunelu proběhl za zády hned na třetí překážce a ten šílený jump jsme neustáli na řadě tří překážek vedle sebe, které se šly všechny z jedné strany.

Čaky měla zase svůj den D. Běhala poprvé na pilinách, což ji ani tak nerozhodilo, jako to, že okolo parkuru byli lidičky, držáci tunelů nebyli tentokrát v podřepu, ale stáli tam jako sochy a navíc zbytečně, protože ty tunely nedrželi, ale přesto nás to neomlouvá. Ćaky doběhla pouze open, problémy jí zde udělal viadukt, který se šel dvakrát a vždy se před ním zasekla. Zkoušku i jump jsem ji diskla kvůli problémům s lidmi okolo, takže když se zarazila, šly jsme se spolu podívat na domnělé bubáky. Dost mě ta její labilita mrzí, ale lidi okolo tvrdí, že se časem otrká.

Takže budeme doufat, že snad příště to už bude lepší...