Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dubňany 27.12,08

5. 1. 2009

Hned op vánočních svátcích jsme si vyjeli zasportovat do Dubňan na agi závody. Zde poprvé startovala Lonny místo původně přihlášené Čaky a docela si to užívala. Spolu s ní jsem vyvezla Šipa a Klifíka.

První běh - tedy open, se nám moc nevydařil, Lonny a Klifík doběhli s chybkou na 5. a 8. místě, Šip dis.

Zkoušky jsme si vychutnali - v SA2 Klifík běžel jako o život a skončil na prvním místě, hned za ním se umístila Lonny s poněkud horším časem (nějak se jí nechtělo). 

Trojkové zkoušky byly kupodivu nedostupné pro všechny jejich účastníky. Přestože zkouška byla běhavá, pouze se dvěma záludnými místy, nikdo se nevešel do času. Bohužel ani Šip, a to běžel jako o život, nezdálo se mi, že by nějak zpomalil a i když měl odmítnutí na slalomu, že by běžel rychlostí 3,29 m/s, to se mi zdálo pomalé. Ale  že se do času nevešel nikdo, ani rychlé borderky? No i přesto Šip tuto zkoušku vyhrál.

Závěrečný jump byl vzdušný, i když poněkud namáhavý na psovoda na zapamatování tratě. Jako jediná ho doběhla Lonny s jedním odmítnutím na 15.místě, Klifík i Šip, kterého jsem se snažila hnát do rychlosti, aby se vešel do našponovaného času, se bohužel diskvalifikovali dvě překážky před cílem, když po zdi před sebou viděli díru do tunelu a nezareagovali na volání ke mně.

Ale to je život. I tak jsme se příjemně protáhli po svátcích, pokecali s přáteli a užili si to.