Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chvalnovská pohodička 5.-6.4.08

15. 4. 2008

První dubnový víkend jsme se zúčastnili našich prvních letošních venkovních závodů ve Chvalnově.

Nikterak slavně jsme si nevedli, chvalnovští pohodáři z nás opravdu nejsou ale napoprvé venku to dopadlo docela dobře.

Fyzicky jsme se zničili, v sobotu večer jsme na chatce slavili (několikero narozenin, vánoce, Nový rok, mistra BO, to, že jsme se pár měsíců neviděli a vše možné...) 

Původně nahlášená sestava ve složení Šip, Belis a Čaky, a taky Klifík běhající s kamarádkou Ivou musela být lehce pozměněna, neboť Šip od pátečního večera nebyl schopen odrazit se od země, asi lehce ve čtvrtek prochladl. Nakonec jsem byla nucena promtně ho vyměnit za Lonny, která se mi odvděčila radostným běhánkovním (ovšem se všemi odskočenými zónami na kladině :-))) ).

Beliška jela na závody měsíc po kastraci, naprosto bez tréninku, takže jsem byla připravena v případě jakýchkoliv zdravotních potíží ukončit její působení na závodech, nicméně snažila se běhat ze všech sil, kterých nakonec měla víc než já, takže znovu jsme nezvládaly zóny na kladině.

Čaky v sobotu běhala celkem dobře (i když jsme něco nedoběhly), zato v neděli byla přepadlá a moc se jí nechtělo. Zachránil to až poslední jump, kde běžela tak rychle, až jsem nezvládla plánovanou francii a byla z toho odmítačka.

Klifík si s Ivou doběhl obě jedničkové zkoušky a jejich přestupu do dvojek již nic nebrání, takže jsou spolu zase o kousek blíž kvalifikovat se letos na Mistrovství republiky.

Na těchto závodech jsme byli taková větší povzbuzující se partička, docela jsme se bavili, nahrálo k tomu i dobré počasí (podle předpovědi mělo pršet, pršet a pršet) a taky super kafíčko z místní občerstvovny.

Takže se už předem těším na podzimní Chvalnovskou pohodičku.