Jdi na obsah Jdi na menu
 


Calibra Třebíč 12.-13.4.08

15. 4. 2008

Druhý dubnový víkend jsem strávila naposled v třebíčské hale, na závodech, kde převdádaly zkouškové běhy.

Trápili jsme se zde spolu s Beliškou, Klifíkem a Čaky, takže jsem neustále prohlížela, běhala, prohlížela, běhala, a tak pořád dokolečka.

Beliška ani Klifík moc neuspěli, měla jsem v plánu alespoň jednu trojkovou zkoušku (Belis), což se nepodařilo, dokonce ani žádná dvoječka nepadla (Klifík), takže nebýt Čaky, odjeli bychom domů s prázdnou.

Čaky zabojovala, přestože jsem se s ní účastnila spíše z tréninkových důvodů (trénovat zóny, bubáky a rozhodčí na parkuru). Nedoběhla pouze první zkoušku, ve které jsme dostaly možnost natrénovat právě pohyb rozhodčího kolem zónovek, což neustála, ale díky tímto rozhodčímu A. Grygarovi za pochopení a pomoc. Ostatní běhy dobíhala v pohodě, i když poněkud pomaleji, neboť jsem trvala na správném provedení zón, takže na sestupkách jsme trávily celkem dost času a doběhla i oba Jumpy.

V sobotu jí asi bylo poněkud nevolno, takže byla ještě pomalejší než obvykle, ale v neděli jsme to pálily hlava nehlava a už se mi ten její projev i líbil.

Celkově dopadla dobře, dostala se na třetí místo jak v součtu LA1, tak i v součtu obou Jumpů, takže opět nečekaný úspěch.

Teď si dáme týden pauzu (příští neděli se pokusíme složit nějakou zkoušku z poslušnosti) a ta 14 dní vyrazíme na další závody do Šumperka.