Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi závody Zlechov 6.10.07

11. 10. 2007

V sobotu jsme si udělali výlet k Uherskému Hradišti, přesněji do Zlechova. Můj malý fiátek tím byl tak potěšen, že místy nechtěl zpomalovat a uháněl neuvěřitelnou rychlostí hlavně přes Buchlovské kopce :-)))

Počasí bylo krásné, sluníčko svítilo, co mohlo, i když chvílemi foukal dost studený vítr.

Parkury Perta Nogy byly běhavé, i když někdy dost záludné, ale i tak mi Šip opět udělal radost, když vyhrál Jump i Open a tím i součet smolíků. Ve zkoušce jsme si bohužel neporozuměli a diskli jsme se na čtvrté překážce.

Beliška běžela pěkně, v jumpu se sice diskla, jenomže to bylo spíš vinou pořadatelů, neboť měli špatně přistavené vymezovací tyče u dálky a Beliška prošla po zemi mezi dálkou a tyčkami (Šip naštěstí proskočil tamtéž) a já si toho nevšimla. Ve zkoušce skončila třetí s opět odskočenou zónou na kladině a v openu byla třetí za Šipečkem. Takže cen jsme posbírali víc než dost, naštěstí byly přiměřené velikosti do našeho pidiautíčka.

Taky Klifík si tu zazávodil, měl premiéru s Ivou Kašpárkovou, a přestože se 3x diskli (nikdy spolu netrénovali, takže se není čemu divit), některé pasáže jejich spolupráce vypadaly dost nadějně do budoucna. 

Teď si dáme týden pauzu a potom opět vzhůru na další závody. To bude zajímavé, neboť Klifíka pošlu přes cvičákové známé do Olomouce Ivě a se Šipem a Beliškou pojedeme do Chvalnova (a s fiátkem samozřejmě, cestu na UH už má celkem zažitou, tak proč mu ji nedopřát, když na delší cestování už to s ním není).