Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agi šlapanický vlk 28.9.

1. 10. 2007

Ve státní svátek, čili v pátek jsme vyrazili na pro nás nejbližší závody, které se  konaly za cvičáku ve Šlapanicích.

Šipeček i Beliška se těšili jako malí haranti, že zase bude nějaká sranda, a já, natěšená z minulé soboty vlastně také, protože rozhodčí byla tatáž, tudíž jsem očekávala opět vzdušné běhavé parkury.

Po ránu sice celkem vydatně zapršelo, takže úvodní jumping se běhal v dešti a všechny další běhy v zabláceném klouzavém terénu, ale posléze se stejně vyčasilo, ba i to sluníčko chvilku svítilo, takže nálada stoupala s každým během.

Šipečkovi se velice dařilo, vyhrál jump i zkoušku, v openu byl o chlup druhý a vyšlo mu to i na celkový součet na prvním místě.

Beliška po dvouměsíční tréninkové absenci běhala v rámci svých možností. Jump nedoběhla, diskli jsme se na poslední překážce, a byla to spíš moje vina, že jsem ji špatně navigovala do cíle. Zkoušku doběhla s jedním odmítnutím, ale aspoň že na výborně, a v openu jsem jí dala vybrat díru do tunelu, což nějak nepochopila, takže taky jedno odmítnutí. Nicméně běhala s chutí, nedělala ty své psí výmysly, které ona dokáže, a až se spolu zase sehrajeme, doufám, že se hodně zlepšíme.

První možnost k nápravě budeme mít už za týden ve Zlechově.