Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Uplynulý víkend jsme strávily v Bratislavě na mezinárodní dvouvýstavě s Čakynkouvou,  malinou Čaky a rádobyborderkou Kejsi.

Provozní servis byl téměř luxusní, až na počáteční výstup s Kejskou, která se na odpočívadle namatlala lidským ho...., takže jsme musely zajet překoupnout límec, aby bílá bílou opět byla, a na pozdější výstup Čaky, která, nesnesla pomyšlení, že bych ji mohla opustit a vydala se za mnou i s kovovou tabulí, ke které byla ukotvená.

Jinak vše probíhalo hladce, parkováním kousek od areálu výstavy jsme ušetřily ne nepodstatné 4 slovenské stovky, rozdělení v kruzích nedávalo záminku k nějakým nervákům, rozhodčím to odsýpalo, počasí přálo, bydlení bylo skvělé a tak podobně.

Čaky získala v obou dnech titul CAJC, takže má splněno na Slovenského Junioršampiona a Kejska byla výborná 3 a výborná bez pořadí.

Jenom v sobotu mě Kejska tak nadzvedla, když se zase odmítla předvádět a já ji tahala po kruhu za sebou jako kozu na porážku, že jsem ji v neděli svěřila do rukou Čakynkové, se kterou se předvedla daleko lépe, i když výsledek tomu moc neodpovídá. Nicméně Kejsi tímto skončila s výstavami, protože ji to nebaví a mne s ní už vůbec ne.

Čaky si teď taky dá chvíli výstavní pohov, aspoň do doby, než jí věk umožní usilovat o výstavní vavříny mezi dospěláky a mezitím budeme pilně trénovat agi a na podzim možná zkusíme nějakou tu zkoušku poslušnosti.